Brňáci pro Brno

je aplikace společnosti Brněnské komunikace a.s.

Je určena pro hlášení závad na místních komunikacích a silnicích II. a III. třídy na území města Brna, které jsou ve správě společnosti Brněnské komunikace a.s. (BKOM) a dále na závady na prvcích veřejného osvětlení, které jsou ve správě společnosti Technické sítě Brno a.s. (TSB). O opravy závad nahlášených aplikací se starají přímo technici z BKOM a TSB.

Dejte vědět přímo technikovi, který zajistí opravu závady

Po nahlášení závady se informace o závadě dostane přímo na helpdesk BKOM nebo TSB, kde technik podle kategorie a městské části konkrétní závadu ihned řeší. K rychlejšímu vyřešení a opravám přispívá kategorizace jednotlivých závad. Technici tak mohou začít rychle jednat a zajistit opravy, o kterých by se jinak nedozvěděli. Závadu je možné vyřešit i ze dne na den, záleží však na typu a rozsahu každé závady.


              

Zdarma ke stažení:   

Android: https://play.google.com/store/apps/details?id=cz.brnaciprobrno.mobile

iOS: https://itunes.apple.com/cz/app/br%C5%88%C3%A1ci-pro-brno/id1282314665?l=cs&mt=8

www.brnaciprobrno.cz

Podpůrné webové stránky projektu BPB - www.vylepsujibrno.cz 

Národní soutěž Chytrá města pro budoucnost 2017

V kategorii město nad 50 tisíc obyvatel zvítězilo statutární město Brno za projekt “Brňáci pro Brno" s efektivním hlášením závad na komunikačních plochách s podporou mobilní aplikace, platformy Google Maps a GPS. Přihlašovatelem projektu je společnost Brněnské komunikace a.s., jejímž zřizovatelem je statutární město Brno.

http://www.soutezchytramesta.cz